کد خبر: ۱۳۲۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز سه شنبه هشت پلاک ثبتی دیگر در سطح شهر تهران را در خصوص باغ بودن یا نبودن تعیین تکلیف کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی امروز بررسی پلاک ثبتی‌های مختلف در خصوص باغ بودن یا نبودن را در دستور کار خود داشتند که بر همین اساس عباسی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با اشاره به پلاک ثبتی ۳۵۳۶.۴۵  گفت: این زمین به مساحت ۱۴۰۸ متر مربع در منطقه یک واقع شده که در سند آن یک قطعه باغچه و عمارت عنوان شده است. بر همین اساس اعضای کمیسیون شهرسازی رای به باغ بودن این زمین داده‌اند.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز با ۱۴ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورا مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی به پلاک ثبتی ۱۲۶۰.۱۳ اشاره کرد و افزود: این زمین به مساحت ۱۰۸۸ متر مربع در منطقه یک واقع شده، حد نصاب درختان آن ۵۳ اصله است و در حال حاضر ۶۶ اصله درخت در آن وجود دارد. بر همین اساس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران رای به باغ بودن این زمین داده‌اند.

اعضای شورای شهر تهران نیز نهایتا با ۱۸ رأی موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورا مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی به پلاک ثبتی ۳۳.۹۱۷۶ اشاره کرد و افزود: این زمین به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در منطقه ۱۸ واقع شده، حد نصاب درختان آن ۲۰۰ اصله است که در حال حاضر ۲۸۰ اصله درخت در آن وجود دارد. بر همین اساس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران رأی به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نیز با ۱۹ رأی موافق با نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران به پلاک ثبتی ۱۸.۶۳۴۱.۰۱ اشاره کرد و افزود: این زمین به مساحت ۵۸۷ متر مربع در منطقه ۲۲ واقع شده و کمیسیون شهرسازی شورا رأی به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز نهایتا با ۱۹ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورای شهر مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

در ادامه این جلسه عباسی به پلاک ثبتی ۳۳.۹۸.۲۶.۳ اشاره کرد و افزود: با توجه به مشخصات این زمین موجود در پرونده کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران رأی به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز با ۱۶ رأی موافق با نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی به پلاک ثبتی ۳۶۹۸.۱ و ۳۶۹۸.۲ اشاره کرد و افزود: این زمین‌ها مجموعا به مساحت ۶۳۲۵ متر مربع در منطقه یک واقع شده است. حد نصاب درختان این ملک ۳۰۰ اصله است که در حال حاضر ۲۶۶ اصله درخت دارد. بر همین اساس کمیسیون شهرسازی شورا رأی به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا با ۱۷ رأی موافق با نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی به پلاک ثبتی ۹۵۸.۲ اشاره کرد و افزود: این زمین حد نصاب ۳۹ اصله درخت را دارد که در حال حاضر وجود ۷۳ اصله درخت در آن گزارش شده است. بر همین اساس کمیسیون شهرسازی رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا با ۱۷ رأی موافق با نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی به پلاک ثبتی ۱۳۷۰.۱ اشاره کرد و افزود: این زمین به مساحت ۱۴۵۹ متر مربع در منطقه پنج واقع است که کمیسیون شهرسازی شورا رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۹ رأی موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورا مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار