کد خبر: ۱۳۲۲۲۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 15از آغاز کلاس آموزش دوچرخه سواری شهری ویژه بانوان به همت بوستان ترافیک با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مسعود لواف زاده با اعلام این خبر گفت: این دوره های آموزشی در راستای توسعه حمل و نقل پاک و همچنین ترویج وتشویق شهروندان به ویژه بانوان به استفاده از دوچرخه در سفرهای کوتاه درون شهری و محلی برگزار می شود. 

او با اشاره به اینکه 11 سانس آموزشی هر هفته در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه برپا می شود، افزود: یکشنبه ها و سه شنبه ها چهار سانس از ساعت 9 الی16 و پنج شنبه ها 3 سانس از ساعت 9 الی 12 برای سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال برپا می شود.

لواف زاده اضافه کرد: حضور مربی مجرب به منظورآموزش بانوان در هر سانس و استقبال خوب شهروندان از جمله نکات برجسته این دوره آموزش شهروندی است و بوستان ترافیک هم اکنون با 46 دوچرخه فعال با رعایت تمام نکات بهداشتی در خدمت بانوان مراجعه کننده است.

برپایه این گزارش؛ بوستان ترافیک منطقه 15 در ناحیه سه به آدرس خیابان شهید ابراهیمی، خیابان شهید اسماعیلی واقع است و شهروندان علاقه مندان به منظور کسب اطلات بیشتر از دوره کلاس آموزش دوچرخه سواری شهری ویژه بانوان می توانند با شماره تلفن 33896659 الی 61 تماس بگیرند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار