کد خبر: ۱۳۲۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز بازدیدهای تخصصی از مجموع 753 دستگاه پل سواره رو پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دکتر مسعود حق لطفی با بیان آنکه انجام بازدیدهای تخصصی از پل‎های 753 گانه شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است، یادآور شد اقدامات ترمیمی و اصلاحی روی پل های مذکور متعاقب بررسی نتایج و گزارشات حاصل از بازدیدها، به صورت هوشمند اعمال خواهد شد.

وی از اجرای عملیات نگهداشت پل‎ها به عنوان یکی از وظایف مستمر سازمان مهندسی و عمران شهر تهران نام برد و خاطرنشان ساخت عمده اقدامات مربوط به نگهداشت پل ها شامل تعمیر درزهای انبساط و سیستم جمع آوری آب‎های سطحی و همچنین مرمت آسیب های وارده به بتن و نرده های حفاظ جانبی است که عمدتا پس از دریافت گزارش‎های ثبت شده در سامانه های ارتباط مردمی 137 و 1888 و بازدید کارشناسان مربوطه صورت می پذیرد.

سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، با تاکید بر اینکه اقدامات مربوط به ترمیم و نگهداشت پل‎ها به صورت 24 ساعته و بدون وقفه در حال اجراست، از اتمام عملیات تعمیرات تخصصی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با خیابان ایثارگران تا پایان پاییز امسال خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار