کد خبر: ۱۳۲۲۱۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
شهردار منطقه 15 در برنامه میز خدمت محله رضویه مطرح کرد
میز خدمت شهرداری منطقه 15 در راستای دیدارهای مردمی و بی واسطه شهردار منطقه با شهروندان در مسجد امام سجاد (ع) محله رضویه برپا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدمهدی صباغ شهردار منطقه در دیدار با شهروندان محله رضویه بر اهمیت نقش محوری مساجد در محله ها تاکید کرد و گفت: مساجد به عنوان مردمی ترین و معنوی ترین سازمانهای مردم نهاد از ظرفیت بالایی برای جلب مشارکت مردمی در عرصه های مختلف اجتماعی فرهنگی در محله در سطح منطقه و ملی برخوردارند از این رو اولویت ما در مدیریت شهری مسجدمحوری - محله محوری است و معتقدم برای تحول محله ها نیاز به حضور نیروهای نخبه و معتمدین داریم که در نشست های هم اندیشی با آنها بسیاری از مسائل و مشکلات محله ها احصا می شود. 

شهردار منطقه با اشاره به اینکه منطقه ۱۵ خاستگاه ۲۰۰۰ شهید والامقام دفاع مقدس است، افزود: بازدید ما از محلات با دیدار از خانواده های معظم شهدا آغاز می شود تا به برکت نام معظم شهید و رهنمود های خانواده های گرانقدر آنها در افزایش خدمات به شهروندان توفیق پیدا کنیم.

او به تاکید شهردار محترم تهران در خصوص محله های محروم اشاره کرد و افزود: ساکنان مومن و ولایی جنوبشرق  سهم بسیاری در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی داشتند و امیدواریم با خدمت خالصانه مجموعه شهرداری منطقه 15 کیفیت زندگی و رضایتمندی شهروندان را ارتقا دهیم.

شهردار منطقه در ادامه به پاسخگویی مسائل و مشکلات شهروندان نظیر سد معبر وانتی ها، وجود ضایعاتی ها،کمبود بانک و مرکز درمانی، وجود معتادان متجاهر و گرمخانه خاوران و احساس نا امنی پرداخت و خاطر نشان کرد: تلاش برای رفع مشکل محله وظیفه ماست و تمامی این موضوعات به ویژه  پلمپ ضایعاتی ها و جمع آوری سدمعبر با همکاری  دادستانی و نیروی انتظامی طبق برنامه ریزی انجام شده، اقدام خواهد شد.

این گزارش حاکیست، در ادامه این دیدار که با همراهی معاونین، مدیران شهری و معتمدان محلی انجام شد، شهردار منطقه و همراهان به درخواستهای مردمی پاسخ گفتن
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار