کد خبر: ۱۳۲۱۹۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
رئیس دانشگاه پیام نور استان قم از آغاز ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور استان قم خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهر فردا، محمد علی حسینی با اشاره به آغاز ثبت و انتخاب رشته بدون آزمون در مقطع کارشناسی این دانشگاه برای نوبت بهمن ماه ١۴٠٠ از ١۴ آذرماه اظهار کرد: متقاضيان ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شركت در مرحله پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه ١۴٠٠ در دانشگاه پیام نور استان قم می‌توانند، ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را به صورت اينترنتي که از روز يکشنبه ۱۴ آذرماه تا روز شنبه ۲۰ آذرماه سال جاری ادامه خواهد داشت انجام دهند. 
وی افزود: طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذيرش دوره مذکور همزمان با شروع ثبت نام از روز يکشنبه ۱۴ آذرماه از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترس خواهد بود.
رئیس دانشگاه پیام نور استان قم خاطرنشان کرد: این مرحله برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌ محل‌هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسري سال ١۴٠٠ تکمیل نشده و برای نوبت بهمن ماه صورت می‌گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.