کد خبر: ۱۳۲۱۴۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
بازديد مديرعامل شركت بهره برداري مترو از ايستگاه ميدان حضرت ولي عصر(عج) و ايستگاه صلواتي مديرعامل جديد شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به مناسبت هفته بسیج از ایستگاه هاي صلواتی كه در ايوان انتظار ايستگاه ميدان حضرت وليعصر (عج) برپا بود؛ بازديد كرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدي شايسته اصل عصر روز چهارشنبه سوم آذرماه به همراه جمعي از معاونان و مديران با حضور در ايوان انتظار ايستگاه ميدان حضرت ولي عصر (عج) از ايستگاه هاي صلواتي كه به مناسبت هفته بسيج برپا شده بود، ديدن کرد.
وی همچنین از روند جاری فعاليت هاي ايستگاه ميدان حضرت ولي عصر (عج) بازديد و از نزديك با کارکنان این ایستگاه ديدار و گفتگو كرد. مديرعامل جديد شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در پايان ضمن خسته نباشيد به تمامي همكاران از آنها تشكر كرد.
گفتني است، ايستگاه هاي صلواتي ايوان انتظار ايستگاه ميدان حضرت وليعصر(عج) به همت مديريت امور ايثارگران و بسيجيان اين شركت برپا شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار