کد خبر: ۱۳۲۱۳۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: مسائل و مشکلات بافت تاریخی بوشهر لاینحل باقی مانده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ایمان زندی‌نیا سه‌شنبه‌شب در نشست اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: در راستای رفع دغدغه‌ها و پیگیری مطالبات شهروندان باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

وی دو مورد از مطالبات جدی شهروندان بوشهر را بافت قدیم و فاضلاب محلات جنوبی شهر عنوان کرد و ادامه داد: بافت فرهنگی تاریخی شهر بوشهر به عنوان میراث و یک گنجینه ارزشمند است که یک فرصت ارزشمند برای گردشگری شهر است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بوشهر بیان کرد: مسائل و مشکلات بافت تاریخی بوشهر لاینحل باقی مانده و طرح تفصیلی آن هنوز تصویب نشده و در حال تبدیل شدن به یک تهدید است.

وی اضافه کرد: ساختمانهای ارزشمند این بافت در حال از بین رفتن و معضلات اجتماعی ایجاد شده یک دغدغه جدی در بافت است.

زندی نیا افزود: ایجاد شبکه فاضلاب محلات تنگک، سرتل و امامزاده یک مطالبه جدی شهروندان این محلات است که انتظار داریم در دستور کار شرکت آب و فاضلاب قرار گیرد.

 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار