کد خبر: ۱۳۲۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳
رئیس ستاد نماز جمعه جیرفت بر لزوم ارائه راهکار توسط نخبگان برای حل مشکلات تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دکتر" رحمان مجازی" رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه جیرفت شامگاه سه شنبه دوم آذرماه  در نشست هفتگی ستاد نماز جمعه با گرامیداشت هفته بسیج گفت : در راستای ایفای صحیح وظایف امامت جمعه و برای شناخت وضع موجود و ترسیم وضع مطلوب، اولین و بنیادی‌ترین موضوع، آمار و اطلاعات صحیح از شرایط منطقه وارائه این مسائل به امام جمعه است.

وی با اشاره به نقش‌ آمار صحیح در برنامه ریزی دقیق برای حل مشکلات افزود: بدون آمار، اطلاعات و خرد جمعی برای حل این مشکلات و معضلات، هیچ کاری به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

وی  برخورداری از روحیه مشورتی و تعامل را مورد تاکید قرار داد و گفت: امام جمعه شهرستان‌ با روحیه علمی و مشورتی و با نگاه بلند و اهتمام ویژه در این میدان پرچم‌دار است و اعضای ستاد نماز جمعه به عنوان بازوی مشورتی ایشان می توانند در حل مسائل و مشکلات شهری همراه و همگام با نهاد امام جمعه حرکت کنند.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه جیرفت در ادامه گفت : با هم‌فکری، هماهنگی و هم‌افزایی مؤمنانه مسیر طی و به اهداف عالیه مد نظر مقام معظم رهبری  خواهیم رسید.

وی مسائل و مشکلات شهرستان را قابل حل دانست و گفت : نخبگان برای حل مسائل و مشکلات منطقه راهکار ارائه دهند.

در ادامه "علی میرکهنوج"  رئیس اتاق اصناف و از اعضای ستاد نماز جمعه  گفت : متاسفانه گرانی و تورم مختص به بازار جیرفت نیست و اکثریت بازار جیرفت همراه نظام و رهبری بوده و خود بازاریان نیز از وضع موجود و گرانی ها گلایه مندند.

ر ییس اتاق اصناف شهرستان جیرفت با بیان علل گرانی و گلایه از اینکه فقط اصناف را عامل گرانی ها بدانیم؛ گفت : بر اساس آمار و اطلاعات موجود، عوامل مختلفی از جمله افزایش نرخ ارز، ویژه کالاهای اساسی، تحریم و … در افزایش قیمت‌ کالا دخیل هستند .  

انتهای پیام 

 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.