کد خبر: ۱۳۲۰۸۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: طرح واکسیناسیون سرخک و سرخجه برای جمعیت هدف کودکان ۹ ماهه تا ۷ سال، از هشتم آبان‌ ماه شروع شده و تا دوم آذرماه ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» ،دکتر حسین پور صبح امروز (دوم آذرماه) در جمع خبرنگاران، با اعلام اینکه جامعه هدف واکسیناسیون ۳۰۱ هزار و ۱۱۵ نفر در استان هرمزگان میباشند گفت: تا کنون ۲۷۶ هزار و ۲۸۱ نفر یا به عبارتی ۹۲ درصد جامعه هدف در استان هرمزگان علیه سرخک و سرخجه واکسینه شده اند.

وی بیان کرد: در بررسی جدول آماری انجام واکسیناسیون در شهرهای استان به ترتیب درصد انجام واکسیناسیون بشاگرد، بندر خمیر ،سیریک، میناب،  ابوموسی، بستک، جاسک،  حاجی آباد، پارسیان، رودان،  بندرعباس، بندر لنگه، قشم و کیش می باشند که بشاگرد با  ۱۱۶ درصد و بندرخمیر ۱۰۰% بهترین عملکرد را داشتند و جزیره کیش با ۶۷ درصد کمترین میزان واکسیناسیون را داشته است.

معاون بهداشتی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تنها فردا مهلت انجام واکسیناسیون سرخک و سرخجه میباشد از تمامی هم استانی های عزیز که تاکنون موفق به انجام واکسیناسیون نشدند درخواست کرد هر چه سریعتر اقدام کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلار در کانال 38 هزار تومانی قرار گرفت

دلار در کانال 38 هزار تومانی قرار گرفت

نرخ ارز در بازار امروز روند کاهشی داشته است که به گفته برخی کارشناسان، علت آن تغییر رئیس کل بانک مرکزی و اعلام سیاست‌های جدید ارزی است.
کف درآمدی روزانه و ماهانه کودکان کار در تهران چقدر است؟

کف درآمدی روزانه و ماهانه کودکان کار در تهران چقدر است؟

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از برنامه قرارگاه اجتماعی برای استعدادیابی کودکان کار خبر داد.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار