کد خبر: ۱۳۱۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس از اجرایی شدن ٣٩٧ برنامه در هفته بسیج خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اسماعیل قزل سفلی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد:یکی از برنامه‌هایی که در هفته بسیج مورد توجه مسئولین استان فارس قرار گرفته است اجرای بیش از ۳۹۷ برنامه شاخص توسط این قشر از بسیج بوده است.

وی افزود: اقشار مختلف بسیج در هفته‌ای که به نام مقدس بسیج نامگذاری شده است برنامه‌های مختلفی را در راستای معرفی خدمات بسیج اجرایی خواهند کرد، این در حالی است که خدمات بسیج تنها انحصار به هفته بسیج نداشته و این قشر در تلاش است تا در تمامی ایام سال خدمت رسانی کند. 

قزل سفلی اضافه کرد: نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی، افتتاح صندوق‌های قرض الحسنه، افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی، ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، نهضت کمک‌های مومنانه و خدمت مؤمنان و رزمایش مقتدرانه جهادی با حضور ١٢ هزار نفر از بسیجیان از جمله برنامه‌های است که در این هفته در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: تأمین تجهیزات گرمایشی برای شهرستان‌های شمالی و سردسیر و در شهرستان‌های جنوبی هم رزمایش از بین بردن آفات درختان برطرف کردن مشکلات ٧۶ منطقه حاشیه نشین شهر شیراز، پیشگیری از اعتیاد و پیشگیری از طلاق از جمله دیگر برنامه‌های این هفته است:

او ادامه داد: احداث، تکمیل و مرمت منازل مسکونی در مناطق محروم، اعزام نیروهای جهادی برای خدمت به خانواده شهدا، گروه‌های جهادی محله محور و کمک به حل مشکلات محلات از دیگر برنامه‌های است که در این هفته در نظر گرفته شد.

وی تاکید کرد: برنامه‌هایی که در هفته بسیج مورد انجام قرار بگیرد با هدف برطرف کردن نیازها و مشکلات مردم طراحی شده است این در حالی است که نیاز است تا دستگاه‌های مختلف اجرایی نیز در کنار بسیج نسبت به ارائه خدمات اقدام کنند. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.