کد خبر: ۱۳۱۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
طی ۲۴ ساعت گذشته (دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۵۲ نفر نیز در این مدت بستری شدند و سه فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» ،طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته (دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳۴ مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۵۲ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۲۶۱ نفر رسید، ۶۱ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی ۱۳ نفر بوده و سه فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شد.

گفتنی است تعداد کل فوتی‌های استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۶۰۴ نفر و تعداد کل بستری‌ها نیز در این مدت ۴۳ هزار و ۳۷۳ نفر بوده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۹۱/۸۵ درصد از افراد زیر ۱۸ سال دوز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۸۹/۵۸ درصد افراد بالای ۱۸ سال دوز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۷۲/۵۳ درصد از افراد بالای ۱۸ سال به صورت کامل واکسینه شده‌اند و کل واکسیناسیون انجام شده در قزوین به عدد یک میلیون و ۶۷۰ هزار و ۶۶۴ رسیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.