کد خبر: ۱۳۱۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان از برگزاری کارگاه مجازی آشنایی با مشاغل پردرآمد بازارکار توسط سازمان دانشجویان شعبه آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد حاجی بلند  در رابطه با این کارگاه اظهار کرد:کارگاه آموزشی آشنایی با مشاغل پردرآمد در بازارکار با محورهای معرفی بهترین و پردرآمدترین مشاغل10 سال آینده ایران، شغل‌های پردرآمد بدون سرمایه‌ی اولیه، نکته‌های کلیدی در دستیابی به شغل پردرآمد، مراحل گام‌به‌گام پیدا کردن شغل پردرآمد، اهمیت ایده‌پردازی در یافتن شغل پردرآمد، ایده‌های پولساز در شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌ریزی شغلی مناسب و افزایش شبکه‌های ارتباطی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این کارگاه توسط سازمان دانشجویان آذربایجان‌شرقی روزهای اول، دوم و هشتم و نهم آذر ماه از ساعت ۱۲:۳۰ بعدازظهر با حضور دکتر کامران صداقت، جامعه‌شناس و مشاور علوم رفتاری و اجتماعی برگزار خواهد شد.

حاجی بلند در خصوص مهلت و نحوه ثبت‌نام در این دوره یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند تا روز یکشنبه، ۳۰ آبان ماه با مراجعه به آدرس https://forms.gle/whvaDSJ4Y4gbgCXc7 و یا تماس با شماره تلفن ۳۳۳۲۱۱۲۰ در این کارگاه ثبت‌نام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.