کد خبر: ۱۳۱۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان از برگزاری کارگاه مجازی آشنایی با مشاغل پردرآمد بازارکار توسط سازمان دانشجویان شعبه آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد حاجی بلند  در رابطه با این کارگاه اظهار کرد:کارگاه آموزشی آشنایی با مشاغل پردرآمد در بازارکار با محورهای معرفی بهترین و پردرآمدترین مشاغل10 سال آینده ایران، شغل‌های پردرآمد بدون سرمایه‌ی اولیه، نکته‌های کلیدی در دستیابی به شغل پردرآمد، مراحل گام‌به‌گام پیدا کردن شغل پردرآمد، اهمیت ایده‌پردازی در یافتن شغل پردرآمد، ایده‌های پولساز در شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌ریزی شغلی مناسب و افزایش شبکه‌های ارتباطی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این کارگاه توسط سازمان دانشجویان آذربایجان‌شرقی روزهای اول، دوم و هشتم و نهم آذر ماه از ساعت ۱۲:۳۰ بعدازظهر با حضور دکتر کامران صداقت، جامعه‌شناس و مشاور علوم رفتاری و اجتماعی برگزار خواهد شد.

حاجی بلند در خصوص مهلت و نحوه ثبت‌نام در این دوره یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند تا روز یکشنبه، ۳۰ آبان ماه با مراجعه به آدرس https://forms.gle/whvaDSJ4Y4gbgCXc7 و یا تماس با شماره تلفن ۳۳۳۲۱۱۲۰ در این کارگاه ثبت‌نام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.