کد خبر: ۱۳۱۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: برای تکمیل پروژه‌های کتابخانه‌ای استان ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» ،فرشته طهماسبی در سخنانی با بیان اینکه لرستان در حال حاضر دارای ۵۸ باب کتابخانه عمومی است اظهار داشت: از این تعداد ۳۸ باب کتابخانه نهادی و ۲۰ باب کتابخانه مشارکتی هستند.

وی بیان داشت: از مجموع ۳۸ باب کتابخانه نهادی، ۳۰ باب کتابخانه شهری و هشت باب کتابخانه در روستاها فعالیت می‌کنند.

مدیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی لرستان با بیان اینکه مجموع زیربنای کتابخانه‌های نهادی در استان حدود ۱۷ هزار مترمربع است، بیان داشت: فضاهای کتابخانه ای شامل مخزن کتاب، سالن‌های مطالعه، بخش کودک، نوجوان، کتب مرجع و کمک درسی است.

طهماسبی با اشاره به پروژه‌های ساخت کتابخانه عمومی در استان، عنوان کرد: ۱۲ پروژه احداث کتابخانه عمومی با مجموع زیربنای ۱۷ هزار و ۳۷۷ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۱۵ تا ۹۵ درصدی در حال ساخت هستند.

وی افزود: برای ساخت این پروژه‌ها تاکنون اعتباری حدود ۴۲ میلیارد تومان هزینه شده و ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل نیاز دارند.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: از این تعداد ۱۱ پروژه شهری و یک پروژه روستایی است.

طهماسبی تصریح کرد: تعداد چهار پروژه پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد، شش پروژه پیشرفت فیزیکی بین ۵۰ تا ۸۰ درصد و دو پروژه پیشرفت فیزیکی زیر ۵۰ درصد دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

از افزایش قدرت خرید تا تضمین تامین کالاها/ آیا قدرت خرید مردم افزایش یافته؟

با اینکه بناست از دو ماه دیگر کالابرگ الکترونیکی وارد چرخه حمایت از مردم شود، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که همین یارانه نیز توانسته قدرت خرید مردم را افزایش دهد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
پربازدیدترین ها