کد خبر: ۱۳۱۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
رئیس پلیس راه لرستان از فوت دو نفر در تصادف سواری پراید با یک جرثقیل در جاده روستای «شاپور آباد» شهرستان الیگودرز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ مصطفی دالوند در سخنانی از تصادف یک سواری پراید با یک جرثقیل در محور روستای «شاپور آباد» شهرستان الیگودرز خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر در دم فوت شدند.

وی بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف پراید و جرثقیل در محور روستای «شاپورآباد»، مأموران انتظامی، پلیس راه و عوامل امدادی به محل مربوطه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه لرستان افزود: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، در این حادثه، راننده و یکی از سرنشینان سواری پراید در دم کشته شدند.

سرهنگ دالوند، با اشاره به اینکه پنج سرنشین دیگر پراید به صورت سطحی مجروح و حالشان مساعد است، گفت: کارشناسان علت این حادثه را بی احتیاطی راننده پراید اعلام کردند.

وی به رانندگان توصیه کرد حین رانندگی تمام توجه و حواس خود را به رانندگی معطوف دارند و از انجام هرگونه اعمال و رفتاری که حواس آنها را از رانندگی دور می‌کند جدا خودداری کنند تا شاهد بروز اینگونه حوادث دلخراش نباشیم.


 
 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.