کد خبر: ۱۳۱۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۱
نماینده مردم لردگان گفت: برخی در تلاش هستند تا واقعیت‌ها را وارونه نشان دهند، یکی از مزیت‌های بازدید میدانی مدیریت گزارشات خلاف واقع است، نزولات جوی بسیار کاهش یافته، منابع آبی چهارمحال و بختیاری همانند یک دهه گذشته نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین بامیری ۲۲ آبان‌ماه در جلسه دیدار کشاورزان با وزیر نیرو با اشاره به اینکه وزارت نیرو از حساسیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: گره‌گشایی از مشکلات حوزه آب از اهمیت بالایی برخوردار است، قطعا بازدید رئیس‌جمهور و وزرا از استان‌های محروم مزایای بسیاری از جمله روشن شدن حقایق و جلوگیری از دخل و تصرف در حقایق می‌شود.

نماینده مردم لردگان افزود: برخی در تلاش هستند تا واقعیت‌ها را وارونه نشان دهند، یکی از مزیت‌های بازدید میدانی مدیریت گزارشات خلاف واقع است، نزولات جوی بسیار کاهش یافته، منابع آبی چهارمحال و بختیاری همانند یک دهه گذشته نیست، در دورانی در فصل پائیز شاهد بارش برف بودیم و ارتفاع برف به بالای ۱۰ متر می‌رسید، اما اکنون این استان به بیابان تبدیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه مظلومیت مردم چهارمحال و بختیاری باید به معرض نمایش گذاشته شود، عنوان کرد: شهرستان‌های ۱۰‌گانه این استان با مشکلات عدیده‌ای در تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت مواجه هستند.

بامیری با اشاره به اینکه مردم مهم‌ترین مطالبه مردم چهارمحال و بختیاری بحث تامین آب شرب سالم است، تاکید کرد: دولت برای تامین آب شرب استان‌های کویری بحث انتقال آب از خلیج فارس را در دستور کار قرار داده است، باید به مسئله آب شرب در این استان توجه شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار