کد خبر: ۱۳۱۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۱
نماینده مردم لردگان گفت: برخی در تلاش هستند تا واقعیت‌ها را وارونه نشان دهند، یکی از مزیت‌های بازدید میدانی مدیریت گزارشات خلاف واقع است، نزولات جوی بسیار کاهش یافته، منابع آبی چهارمحال و بختیاری همانند یک دهه گذشته نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین بامیری ۲۲ آبان‌ماه در جلسه دیدار کشاورزان با وزیر نیرو با اشاره به اینکه وزارت نیرو از حساسیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: گره‌گشایی از مشکلات حوزه آب از اهمیت بالایی برخوردار است، قطعا بازدید رئیس‌جمهور و وزرا از استان‌های محروم مزایای بسیاری از جمله روشن شدن حقایق و جلوگیری از دخل و تصرف در حقایق می‌شود.

نماینده مردم لردگان افزود: برخی در تلاش هستند تا واقعیت‌ها را وارونه نشان دهند، یکی از مزیت‌های بازدید میدانی مدیریت گزارشات خلاف واقع است، نزولات جوی بسیار کاهش یافته، منابع آبی چهارمحال و بختیاری همانند یک دهه گذشته نیست، در دورانی در فصل پائیز شاهد بارش برف بودیم و ارتفاع برف به بالای ۱۰ متر می‌رسید، اما اکنون این استان به بیابان تبدیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه مظلومیت مردم چهارمحال و بختیاری باید به معرض نمایش گذاشته شود، عنوان کرد: شهرستان‌های ۱۰‌گانه این استان با مشکلات عدیده‌ای در تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت مواجه هستند.

بامیری با اشاره به اینکه مردم مهم‌ترین مطالبه مردم چهارمحال و بختیاری بحث تامین آب شرب سالم است، تاکید کرد: دولت برای تامین آب شرب استان‌های کویری بحث انتقال آب از خلیج فارس را در دستور کار قرار داده است، باید به مسئله آب شرب در این استان توجه شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.