کد خبر: ۱۳۱۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵
دیدار مدیرعامل آب منطقه‌ای گلستان با مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت منابع طبیعی سازمان مراتع و آبخیزداری کشور، بر پیگیری صدور مجوز قطع درختان مخزن سد از سوی منابع طبیعی تأکید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این دیدار سید امیر مسعود جلالی، مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت منابع طبیعی سازمان مراتع و آبخیزداری کشور با بیان اهمیت سد نرماب، گفت: این سد از سدهای بزرگ و مهم استان گلستان است و باید مسائل و مشکلات آن مرتفع شود.

وی افزود: برای صدور مجوز قطع درختان مخزن سد، اقدامات لازم انجام و برای جبران خسارت‌های جنگل و بازسازی و کاشت جنگل‌های جدید، مکاتبات لازم با اداره کل منابع طبیعی استان انجام شود و در موافقت‌نامه سال آینده، اعتبارات لازم برای جبران خسارت و بازسازی جنگل دیده شود.

سید محسن حسینی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان نیز در این دیدار گفت: یکی از موانع اصلی برای آبگیری سد نرماب، درخت‌هایی است که زیر آب می‌رود و این درخت‌ها باید جمع‌آوری و قطع و ریشه‌های آن از خاک برداشته شود که با انجام روند انجام این کار مقرر شد در نیمه دوم سال که درختان به خواب می‌روند قطع درختان انجام شود.

به نقل از آب منطقه‌ای گلستان، تصریح کرد: در این دیدار در خصوص نحوه انجام کار و چگونگی پرداخت خسارت که اعتبار بالایی را نیز می‌طلبد بحث و گفتگو شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.