کد خبر: ۱۳۱۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
مسئول کانون خادم یاران رضوی ورامین خبر داد
مسئول کانون خادم یاران رضوی شهرستان ورامین گفت: برای اولین بار کانون «خادم یاران رضوی» ورامین (آستان قدس رضوی) در جوار حرم اخت الرضا(ع) پذیرایی خواهند کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید یدالله حسینی صبح دوشنبه در جلسه اعضای هیئت امنای دفتر کانون خادم یاران رضوی ورامین (آستان قدس رضوی) که در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد اظهار داشت: پس از استقرار دفتر کانون خادم یاران رضوی در شهرستان ورامین این دفتر در نظر گرفت با توجه به همسایگی این شهرستان با شهر قم و همزمان با سالروز وفات حضرت معصومه (س) برای اولین بار در این شهر موکب پذیرایی از زائران حرم این بانوی بافضیلت برپا نماید.

حسینی ضمن اشاره به ارادت مردم شهر شهیدان پانزده خرداد به اهل بیت علیهم السلام افزود: ورامینی‌ها چندین سال است که در راه کربلا و همزمان با اربعین حسینی مواکب متعدد پذیرایی را برپا می‌کنند و در ایام پایانی ماه صفر نیز در راه مشهد مقدس و در جوار حرم حضرت امام رضا (ع) نیز جهت عرض ارادت به ساحت مقدس اهل بیت (ع) موکب‌های پذیرایی دایر می‌کنند و از این جهت امسال نیز مقرر گردیده است جهت عرض ارادت به دختر ولایت و خواهر امامت در شهر مقدس قم موکب پذیرایی به همت کانون خادم یاران رضوی (آستان قدس رضوی) برپا گردد.

مسئول کانون خادم یاران رضوی شهرستان ورامین تاریخ برپایی این موکب را همزمان با وفات حضرت معصومه (س) در ماه جاری دانست و تصریح کرد: در این موکب خدمات فرهنگی، ارائه خدمات حقوقی و پزشکی، غرفه‌های خیاطی برای دوختن ساک و وسایل عزاداران، غرفه واکس کفش و پذیرایی از زائرانی که به شهر قم و حرم حضرت معصومه (س) مشرف می‌گردند انجام خواهد شد.

حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در این جلسه با تقدیر از این حرکت معنوی توسط کانون خادم یاران رضوی ورامین گفت: ورامینی‌ها در بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و معنوی پیشگام و پیشتاز بوده و هستند و قطعاً این حرکت معنوی نیز با استقبال خوبی همراه خواهد شد و لازم است اطلاع رسانی مناسب در خصوص این برنامه صورت گیرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار