کد خبر: ۱۳۱۳۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
پل طبیعت به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) یکشنبه، دوم آبان ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۵ میزبان هنرمندان خوشنویس خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، این رویداد با عنوان «جوهر جمال» با محوریت شخصیت پیام اعظم اسلام (ص) بوده و در راستای «عصرانه‌های کارتون» که چندین دوره با حضور کاریکاتوریست‌های مختلفی برگزار شد، این بار میزبان اساتید حوزه خوشنویسی خواهد بود. 

در این رویداد نزدیک به ۵۰ هنرمند خوشنویسی مثل اسرافیل شیرچی، غلامحسین الطافی، رسول مرادی، خلیل کوئیکی، احمد آریامنش، محمدرضا جوادی نصب و ... در فضایی کارگاهی حضور داشته و در نهایت اثری مشترک نیز خلق خواهند کرد. 

این رویداد در بزرگراه شهید حقانی، خیابان شهیدی، پل طبیعت تهران دوم آبان ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۵ برگزار شده و میزبان علاقه‌مندان در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.