کد خبر: ۱۳۱۳۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
پل طبیعت به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) یکشنبه، دوم آبان ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۵ میزبان هنرمندان خوشنویس خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، این رویداد با عنوان «جوهر جمال» با محوریت شخصیت پیام اعظم اسلام (ص) بوده و در راستای «عصرانه‌های کارتون» که چندین دوره با حضور کاریکاتوریست‌های مختلفی برگزار شد، این بار میزبان اساتید حوزه خوشنویسی خواهد بود. 

در این رویداد نزدیک به ۵۰ هنرمند خوشنویسی مثل اسرافیل شیرچی، غلامحسین الطافی، رسول مرادی، خلیل کوئیکی، احمد آریامنش، محمدرضا جوادی نصب و ... در فضایی کارگاهی حضور داشته و در نهایت اثری مشترک نیز خلق خواهند کرد. 

این رویداد در بزرگراه شهید حقانی، خیابان شهیدی، پل طبیعت تهران دوم آبان ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۵ برگزار شده و میزبان علاقه‌مندان در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار