کد خبر: ۱۳۱۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
استاندار تهران :
استاندار تهران با اشاه به اینکه ایجاد اشتغال با تکیه بر ظرفیت‌های استان تهران اولویت دارد، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی استان تهران تمرکز بر رفع موانع تولید است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن منصوری در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهریار که طی اولین سفر کاری خود انجام شد اظهار داشت: با توجه به شعار سال که حمایت از تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها است ضروری می‌باشد که امر مهم و حیاتی حمایت از تولید کنندگان با قدرت صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه حمایت از تولیدی‌ها وظیفه همه دستگاه‌ها است افزود: مجموعه استانداری و فرمانداری‌های استان تهران در راستای تأمین تسهیلات و حمایت و پشتیبانی از تولیدی‌ها نهایت تلاش و حمایت را خواهند داشت.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه یکی از برنامه‌های اصلی استان تهران تمرکز بر رفع موانع تولید است بیان کرد: ایجاد اشتغال و بسترسازی از مهم‌ترین عوامل دیگر است که باید نسبت به آن توجه ویژه وجود داشته باشد.

منصوری در مورد ایجاد فرصت‌های شغلی در استان تهران تصریح کرد: با توجه به زیرساخت‌های مناسب صنعتی و با کمک به واحدها و فعال شدن تمام ظرفیت‌ها، شاهد رفع بخشی از مشکل اشتغال خواهیم بود و همه دستگاه‌ها از جمله حوزه صنعت و معدن و حوزه کشاورزی در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند تا قدم‌های مؤثری برداشته شود.

انتهای پیام

 
 

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.