کد خبر: ۱۳۱۳۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۳
واکسیناسیون شهروندان جنوبشرق تهران تسریع یافت
سرپرست شهرداری منطقه ۱۵ گفت: اتوبوس سیار واکسیناسیون در قالب اجرای پویش جهادی «تهران دوباره جان می گیرد» با هدف تسریع در امر تزریق واکسن کرونا در میدان ثامن الحجج (ع) مستقر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت: این اقدام با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و در راستای تحقق شعار « تهران دوباره جان می گیرد»  با همکاری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از یکشنبه 25 مهر آغاز به کار کرد که با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.

به گفته او؛ این اتوبوس سیار با 6 نیروی انسانی از خانه دوام و داوطلبان واکنش اضطراری محلات از ساعت 9 تا 18 به شهروندان خدمات ارائه می کنند که به طور میانگین روزانه 100 دوز واکسن به شهروندان تزریق می شود.

جعفری با اشاره به اینکه در پویش «تهران دوباره جان می گیر» ده مسجد منتخب نیز میزبان شهروندان برای واکسیناسیون است اظهار امیدواری کرد: با اجرای این پویش جهادی و همکاری شهروندان روند از بین رفتن این بیماری در سطح تهران تسریع یابد.

او افزود:  مسجد ابوذر در ناحیه یک، مسجد القران، ولیعصر، جامع المهدی و النبی در ناحیه دو، مساجد امام حسن مجتبی و جامع بهشتی در ناحیه سه، مسجد امام حسن مجتبی در ناحیه چهار، مسجد جامع افسریه در ناحیه پنج و مسجد الرسول در ناحیه ۶، مساجد منتخب این منطقه در فاز دوم پویش واکسیناسیون هستند و شهروندان برای تزریق واکسن می توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۰ به مساجد مراجعه کنند.

سرپرست شهرداری منطقه به مراکز ثابت واکسیناسیون سطح منطقه اشاره کرد و گفت: مرکز خودرویی و پیاده بوستان آزادگان، فرهنگسرای خاوران، مرکز بوستان وفا ویژه و مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه  نیز در خدمت مراجعه کنندگان هستند.

جعفری در پایان  ادامه داد: واکسیناسیون عمومی اساسی‌ترین راه حفظ سلامت و ایمنی جامعه است .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.