کد خبر: ۱۳۱۳۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۳
واکسیناسیون شهروندان جنوبشرق تهران تسریع یافت
سرپرست شهرداری منطقه ۱۵ گفت: اتوبوس سیار واکسیناسیون در قالب اجرای پویش جهادی «تهران دوباره جان می گیرد» با هدف تسریع در امر تزریق واکسن کرونا در میدان ثامن الحجج (ع) مستقر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت: این اقدام با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و در راستای تحقق شعار « تهران دوباره جان می گیرد»  با همکاری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از یکشنبه 25 مهر آغاز به کار کرد که با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.

به گفته او؛ این اتوبوس سیار با 6 نیروی انسانی از خانه دوام و داوطلبان واکنش اضطراری محلات از ساعت 9 تا 18 به شهروندان خدمات ارائه می کنند که به طور میانگین روزانه 100 دوز واکسن به شهروندان تزریق می شود.

جعفری با اشاره به اینکه در پویش «تهران دوباره جان می گیر» ده مسجد منتخب نیز میزبان شهروندان برای واکسیناسیون است اظهار امیدواری کرد: با اجرای این پویش جهادی و همکاری شهروندان روند از بین رفتن این بیماری در سطح تهران تسریع یابد.

او افزود:  مسجد ابوذر در ناحیه یک، مسجد القران، ولیعصر، جامع المهدی و النبی در ناحیه دو، مساجد امام حسن مجتبی و جامع بهشتی در ناحیه سه، مسجد امام حسن مجتبی در ناحیه چهار، مسجد جامع افسریه در ناحیه پنج و مسجد الرسول در ناحیه ۶، مساجد منتخب این منطقه در فاز دوم پویش واکسیناسیون هستند و شهروندان برای تزریق واکسن می توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۰ به مساجد مراجعه کنند.

سرپرست شهرداری منطقه به مراکز ثابت واکسیناسیون سطح منطقه اشاره کرد و گفت: مرکز خودرویی و پیاده بوستان آزادگان، فرهنگسرای خاوران، مرکز بوستان وفا ویژه و مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه  نیز در خدمت مراجعه کنندگان هستند.

جعفری در پایان  ادامه داد: واکسیناسیون عمومی اساسی‌ترین راه حفظ سلامت و ایمنی جامعه است .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار