کد خبر: ۱۳۱۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: زنجان با دمای کمینه سه درجه سومین مرکز استان در کشور ثبت شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: هوای استان امروز قسمتی ابری است و شاهد بارش‌های پراکنده باران در استان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بارش‌ها با رعد و برق همراه خواهد بود، اظهار کرد: در این میان به شهروندان توصیه می‌شود در بلندی‌ها و ارتفاعات کوهستانی تردد نکنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از وقوع شدید باد در استان خبر داد و گفت: با توجه به وقوع شدید باد به شهروندان توصیه می‌شود در کنار ساختمان‌های نیمه کاره و درختان فرسوده تردد نکنند.

رحمان نیا به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و ابراز داشت: دمای هوای استان رو به سردی می‌رود و در برخی از مناطق استان به زیر صفر درجه سانتی گراد هم می‌رسد.

وی به گرم‌ترین سردترین مناطق استان طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و ابراز داشت: زنجان با دمای کمینه سه درجه سومین مرکز استان ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و افزود: دمای فعلی شهر زنجان ۸ درجه سانتی گراد بالای صفر بوده که نسبت به روز گذشته هوا سردتر شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.