کد خبر: ۱۳۱۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد خبر داد
مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد از پیشرفت 52 درصدی کاشت بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل فصلی پاییزی، در سطح معابر و مناطق ۱۳ گانه کلانشهر مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید علی اکبر انتظام اظهار کرد: عملیات کاشت گسترده گل‌های پاییزی از اواسط شهریور ماه در سطح شهر آغاز شده و پیش بینی می‌شود این عملیات تا اواسط آبان ماه سال جاری ادامه پیدا کند و در مجموع بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل فصلی در سطح شهر مشهد کاشته می‌شود.

وی افزود: گونه‌هایی نظیر داوودی، مینا چمنی، کلم زینتی و جعفری از جمله گونه‌هایی هستند که در پاییز امسال، زینت‌بخش فضای سبز کلانشهر مشهد می‌شوند.

مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مناطق ۱۳ گانه و با توجه به شیوع بیماری کرونا، مقرر شده است تا حجم گسترده‌ای از گل‌های پاییزی در معابر شهری و نقاط پرتردد شهر کاشته شود تا شهروندان بتوانند از زیبایی بصری این مخلوقات زیبا و رنگارنگ پروردگار بهره‌مند شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.