کد خبر: ۱۳۱۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد خبر داد
مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد از پیشرفت 52 درصدی کاشت بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل فصلی پاییزی، در سطح معابر و مناطق ۱۳ گانه کلانشهر مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید علی اکبر انتظام اظهار کرد: عملیات کاشت گسترده گل‌های پاییزی از اواسط شهریور ماه در سطح شهر آغاز شده و پیش بینی می‌شود این عملیات تا اواسط آبان ماه سال جاری ادامه پیدا کند و در مجموع بیش از سه میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل فصلی در سطح شهر مشهد کاشته می‌شود.

وی افزود: گونه‌هایی نظیر داوودی، مینا چمنی، کلم زینتی و جعفری از جمله گونه‌هایی هستند که در پاییز امسال، زینت‌بخش فضای سبز کلانشهر مشهد می‌شوند.

مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مناطق ۱۳ گانه و با توجه به شیوع بیماری کرونا، مقرر شده است تا حجم گسترده‌ای از گل‌های پاییزی در معابر شهری و نقاط پرتردد شهر کاشته شود تا شهروندان بتوانند از زیبایی بصری این مخلوقات زیبا و رنگارنگ پروردگار بهره‌مند شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار