کد خبر: ۱۳۱۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
شهردار قلب پایتخت:
مسعود رنجبریان در بازدید از سرای محله ایرانشهر گفت: گروه‌های مردم نهاد، فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و تعاملات دوسویه اقشار مردم با سرای محلات نشان می‌دهد که شهروندان، این اماکن را به عنوان خانه دوم خود برگزیدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شهردار قلب پایتخت با اعلام این مطلب بیان داشت: در سرای محلات خلاقیت‌ها، نوآوری‌ها و استعدادهای ناب و بالقوه باید شکوفا و به بالفعل تبدیل شود و مدیریت شهری هم به عنوان پشتیبان باید همواره در کنار مردم قرار گیرد و پلی در جهت تعالی و رشد کیفیت زندگی در کلانشهر تهران باشد.

این بازدید در ۲۱ مهرماه با همراهی احسان یلوه شهردار ناحیه یک، محمدجواد سپهری رابط هیات رییسه شورایاری منطقه، محمدرضا محترمی دبیر محله ایرانشهر و جمعی از مدیران شهری انجام شد و شهردار منطقه پس از گفت‌وگو با شهردار ناحیه، معتمدین این محله و جمعی از نمایندگان مردم دستورات لازم را برای توسعه سرا و رفع کاستی‌ها و مشکلات پیش رو صادر کرد.

در حاشیه این بازدید شهردار منطقه۶ ضمن تشکر از بانیان مردمی طرح خیرانه هدیه لوازم التحریر به خانواده‌های بی‌بضاعت در آماده‌سازی بسته فرهنگی این طرح، بصورت نمادین مشارکت کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.