کد خبر: ۱۳۱۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
در دومین دوره از مسابقات پارالمپیاد مجازی ورزشی تهران؛
نفرات برتر دومین پارالمپیاد مجازی ورزشی تهران مدال‌های افتخار را از آن خود کردند. برخی از نفرات برتر معلولان کم‌توان ذهنی بودند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،نفرات برتر دومین پارالمپیاد مجازی ورزشی تهران یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانیمدال‌های افتخار را از آن خود کردند. برخی از نفرات برتر معلولان کم‌توان ذهنی بودند.

به گزارش خبرنگار شهر، اختتامیه دومین پارالمپیاد مجازی ورزشی تهران (ویژه معلولان) امروز – سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ – برگزار شد. این دوره از مسابقاتپارالمپیاد مجازی در رشته‌های پیاده‌روی، دوومیدانی، ویلچررانی، دوچرخه‌سواری و اسکیت و با همکاری خانه ورزش مهرآیین، هیاتورزش‌های جانبازان و معلولان تهران، انجمن مهراندیشان و شهرداری منطقه ۲۲ برگزار شد.

منصور نم‌نم، رئیس هیاتورزش‌های جانبازان و معلولان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهر گفت: دومین پارالمپیاد مجازی ورزشی تهران در هفته تربیت بدنی برگزار شد. این دومین سالی است که پارالمپیاد مجازی ورزشی تهران به همت شهرداری منطقه ۲۲ و سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار می‌شود. در مراسم اختتامیه مدال‌های افتخار به نفرات برتر اهدا شد.برخی از نفرات برتر این پارالمپیاد معلولان کم‌توان ذهنی بودند.

او با اشاره به این که شهرداری همیشه در برگزاری مراسم ورزش‌های جانبازان و معلولان پیش‌قدم بوده، افزود: شهرداری تهران در همکاری و تعامل با شهرداری منطقه ۲۲مسابقاتپارالمپیاد مجازی را برگزار کردند. در این دوره مسابقات دو و میدانی، اسکیت، پیاده‌روی و ویلچررانی و... برگزار شد و امیدواریم این همت عالی شهرداری در سال‌های ادامه نیز داشته باشد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.