کد خبر: ۱۳۱۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود
دومین گردهمایی کشوری خودروهای کاروانی (اتوکمپینگ‌ها) روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ٢٨ و ٢٩ مهر ماه سال جاری در جزیره تنب بزرگ مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،الهه خانی مدیر روابط عمومی شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران گفت: گردهمایی کشوری خودروهای کاروانی به منظور ترویج فرهنگ گردشگری شهری و خانوادگی و با هدف جلب نظر مخاطبان و قانون‌گذاران حوزه گردشگری برگزار می‌شود. در این گردهمایی ٢٠٠ خودروی تجهیز شده کمپینگ و کاروانینگ در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران تاکید کرد: نمایش این خودروهای مسافرتی به عنوان عنصر موثر در رونق گردشگری ارزان در دوران کرونا و پسا کرونا به ویژه حوزه‌های طبیعت‌گردی و بوم‌گردی نقش مهمی در تشویق مردم به آغاز سفرهای زمینی با خودروهای کاروانی (کمپر) دارد.

بر همین اساس، این گردهمایی توسط کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و شرکت‌ عمرانی کارکنان شهرداری تهران و با حمایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و پلیس راهور ناجا برگزار می‌شود.
 

بازدید از نمایشگاه خودروهای کمپر از ساعت ١١ الی ١٧ برای عموم آزاد است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.