کد خبر: ۱۳۱۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
چمران در هفدهمین جلسه شورای شهر تهران مطرح کرد
رئیس شورای شهر تهران گفت: باید با برادری و اتحاد توطئه دشمنان را خنثی کنیم. داعش که مدعی اسلام است با هدف تفرقه افکنی وحشیانه‌ترین اقدامات را در کشورهای منطقه انجام می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران سه‌شنبه - ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰- در هفدهمین جلسه شورای شهر تهران با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و ایام پرفروغ میلاد پیامبر اسلام، تاکید کرد: اتحاد و برادری از ضروریات مکتب و دین اسلام است. بنابراین باید این اتحاد و برادری به خوبی و قبل از هرچیز بین خودمان برقرار شود.

چمران افزود: مدعی هستیم که وحدت را بین همه فرق اسلامی برقرار می‌کنیم اول باید بین خودمان این وحدت وجود داشته باشد تا بتوانیم به هدف پیامبر اسلام برسیم و توطئه دشمنان برای وحدت شکنی را خنثی کنیم.

او گفت: می‌بینیم‌ داعش که مدعی اسلام است، وحشیانه‌ترین اقدامات را در کشورهای منطقه به نام دین اسلام و با هدف تفرقه‌افکنی انجام می‌دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه متاسفانه بعضی به دنبال مکتب‌های ساختگی هستند و از اصل اسلام که توحید است فاصله می‌گیرند، عنوان کرد: واقعیت اسلام توحید است و توحید بر مبنای وحدت شکل می‌گیرد، امید است بتوانیم در مسیر وحدت حرکت کنیم که پیروزی ما در این راه میسر می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.