کد خبر: ۱۳۱۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
جلسه هم‌اندیشی با هدف خدمت‌رسانی در منطقه ۱۷ انجام شد
جلسه هم‌اندیشی و بحث و تبادل نظر با حضور رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه۱۷، پلیس راهور منطقه سرهنگ یزدانی‌مهر و پیمانکاران نواحی سه‌گانه به‌منظور ارتقای خدمت‌رسانی به احاد شهروندان منطقه۱۷ برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین شیری گرکانی رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه۱۷ در این جلسه‌ای به اهمیت و لزوم رسیدگی مستمر روزانه وبالاخص ایام پایانی هفته و ارتقای روزافزون پایش وضعیت معابر در محورهای بزرگراهی تاکید کرد و گفت: افرایش ضریب ایمنی ماشین آلات مکانیزه بزرگراهی و رعایت نکات ایمنی و اقدامات تامینی در الویت کار این اداره است‌.

او افزود:در همین راستا با همیاری پلیس راهور و اداره خدمات شهری شهرداری منطقه۱۷ بررسی‌های پیرامونی قبل و حین و بعد از اجرای طرح توسط عوامل خدوم و پیمانکاران نواحی سه‌گانه به صورت مستمر انجام و این اداره تاکید ویژه‌ای در رعایت نکات ایمنی و سلامت نیروها در اجرای عملیات نگهداشت شهر در سطح بزرگراه‌ها و معابر منطقه دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.