کد خبر: ۱۳۱۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
عضو شورای اسلامی شهر تهران:
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تکذیب انتشار اخبار درگیری در مجموعه شورا و شهرداری تهران گفت: قرار نیست شهردار تهران برای هر حکمی که صادر می کند با تک تک اعضا مشورت کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد آخوندی در هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری، گفت: هدف اصلی شورای ششم و مدیریت شهری خدمت خالصانه به مردمی است که از عملکرد عمدتا سیاسی دوره قبل شورا ناراضی هستند. متاسفانه برخی رسانه ها با اهدافی خاص و در جهت مشغول کردن مدیریت شهری با انتشار اخباری کذب در صدد رسیدن به اهداف خاص خود هستند. وقتی که به خط خطی کردن یک کاغذ به عنوان یک طرح در دوره قبلی مبالغ هنگفتی پرداخت شده است قطعا برای چنین مواقعی از آنها استفاده خواهد شد.

وی ادامه داد: خبری در مورد ایجاد درگیری و حاشیه در شورا منتشر شده که همه دوستان می دانند این خبر دروغ است.

وی تاکید کرد: قطعا ممکن است اختلاف نظر و بحث جدی در شورا وجود داشته باشد اما این به معنای درگیری و صحت انتشار چنین اخباری نیست. قطعا منشأ این اخبار معلوم است.

این عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: قرار نیست شهردار تهران برای هر حکمی که صادر می کند با تک تک اعضا مشورت کند. من هم ممکن است در مورد برخی انتصابات نظراتی داشته باشم اما در جلسات خصوصی و به طرق مختلف این موضوع را منتقل و متذکر خواهم شد. هیچکدام از اعضا به دنبال سهم خواهی نبوده و نیستند. بی تردید مجموعه رسانه ای شورا و شهرداری باید به موقع به چنین مواردی ورود داشته باشند.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.