کد خبر: ۱۳۱۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
عضو کمیته اجتماعی شورای شهر تهران:
عضو کمیته اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از ساخته نشدن چهار گرمخانه پایتخت گفت: با وجود اینکه هر سال بودجه هم تخصیص یافته است اما اثری از این گرمخانه ها وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید احمد علوی امروز در تذکری پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: فصل سرما در پیش است و طبق پیش بینی ها هوای امسال سردتر خواهند بود. بنابراین لازم است با توجه به مسئولیتی که بر دوش داریم از همین امروز به فکر آماده سازی گرمخانه های پایتخت باشیم.

وی با اشاره به بازدید خود از گرمخانه خاوران افزود: نکاتی را هنگام بازدید مطرح کردم که تقاضا می کنم هرچه سریع تر برطرف شود. نباید اجازه دهیم کارها روی هم تلنبار شوند تا فشار به مدیریت شهری وارد شود.

این عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: سالهاست که مصوبه ساخت چهار گرم خانه در چهار  پهنه تهران را در شورای شهر داشتیم و هر سال هم بودجه برای آنها تعیین شده اما اتفاقی نیفتاده است.

وی ابراز امیدواری کرد: ساخت یکی دو مورد از این گرمخانه ها با درایت شهردار و همینطور علاقه شخصی وی به مسائل اجتماعی در سال جاری ساخته و آماده شود.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار