کد خبر: ۱۳۱۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
عضو کمیته اجتماعی شورای شهر تهران:
عضو کمیته اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از ساخته نشدن چهار گرمخانه پایتخت گفت: با وجود اینکه هر سال بودجه هم تخصیص یافته است اما اثری از این گرمخانه ها وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید احمد علوی امروز در تذکری پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: فصل سرما در پیش است و طبق پیش بینی ها هوای امسال سردتر خواهند بود. بنابراین لازم است با توجه به مسئولیتی که بر دوش داریم از همین امروز به فکر آماده سازی گرمخانه های پایتخت باشیم.

وی با اشاره به بازدید خود از گرمخانه خاوران افزود: نکاتی را هنگام بازدید مطرح کردم که تقاضا می کنم هرچه سریع تر برطرف شود. نباید اجازه دهیم کارها روی هم تلنبار شوند تا فشار به مدیریت شهری وارد شود.

این عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: سالهاست که مصوبه ساخت چهار گرم خانه در چهار  پهنه تهران را در شورای شهر داشتیم و هر سال هم بودجه برای آنها تعیین شده اما اتفاقی نیفتاده است.

وی ابراز امیدواری کرد: ساخت یکی دو مورد از این گرمخانه ها با درایت شهردار و همینطور علاقه شخصی وی به مسائل اجتماعی در سال جاری ساخته و آماده شود.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.