کد خبر: ۱۳۱۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
ضمن اتخاذ تصمیمات راهگشای اجرایی صورت پذیرفت
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از دست اندرکاران اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی خواست تا در جهت رفع موانع موجود و پیشبرد هرچه سریعتر عملیات اجرایی پروژه تلاش کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس عباس شعبانی که در جریان بازدید میدانی از بخش های مختلف پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی سخن می گفت، ضمن اشاره به کارکردهای ترافیکی این پروژه در جهت تسهیل دسترسی های شرقی- غربی در پهنه جنوب غرب پایتخت و حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18، بر لزوم سرعت بخشیدن به عملیات تکمیل این پروژه تاکید کرد و گفت: مواردی از قبیل تدوین نقشه‌های اجرایی فاز دوم با هدف مسقف ساختن مقطع مجاور بازار آهن و آزادسازی و رفع معارضات ملکی باید به سرعت تعیین تکلیف شوند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در جریان این بازدید میدانی در کارگاه پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س) نیز حضور یافت و ضمن پایش بخش های مختلف این پروژه بازآفرینی شهری، از نزدیک در جریان روند تکمیل پروژه و موانع پیش روی عملیات اجرایی قرار گرفت.

وی طی سخنانی در جریان بازدید از باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)، ابعاد این پروژه را کلان توصیف و اضافه کرد: باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س) خواهد توانست با توجه به ابعاد وسیع پهنه اجرایی، ظرفیت های مناسبی را در اختیار شهروندان مناطق ۱۷ و ۱۸ قرار دهد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران همچنین ضمن تاکید بر لزوم ارزیابی مجدد طرح باغ راه از مسئولان اجرایی این پروژه خواست موضوع حذف و جمع آوری سوله های راه آهن از مسیر توسعه پروژه را ضمن تعامل مثبت با راه آهن جمهوری اسلامی ایران تسریع کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.