کد خبر: ۱۳۱۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 از ایجاد شبکه یاریگران به منظور افزایش سرمایه های اجتماعی برای فعالیت های خیرخواهانه با آموزش افراد علاقمند، فعال و موثر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کاظم کمالی نسب با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح توانمندسازی دبیران کانون رفاه محلات، هشت گام پیش بینی شده و به ترتیب اولویت، برنامه ریزی و اجرا خواهد شد. 

او بیان کرد: از نکات مهم فعالیت های اجتماع محور، مشارکت دادن مردم در برنامه ریزی ها از طراحی تا اجرا و ارزشیابی، برای ارتقاء کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی می باشد. 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 ابراز داشت: شبکه سازی و تقویت نقش اجرایی کانون های محلی، ایجاد بستر مناسب جهت جلب مشارکت افراد، تشکیل و فعالیت کانون رفاه(خیرین) محلات از اهداف این طرح می باشد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.