کد خبر: ۱۳۱۲۴۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
در گفتگو با عضو شورا مطرح شد
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر صرفاً به زنان، جوانان و نوجوانان فارغ از خانواده پرداخته شود، مشکلاتی نیز ایجاد خواهد شد اما با نگاه خانواده محوری همه مشکلات حل خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزانه کلاهدوزان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: نگاه محوری به خانواده در مدیریت شهری اهمیت ویژه‌ای دارد زیرا اکنون فعالیت‌ها در زمینه خانواده به صورت جزیره‌ای در شهرداری انجام می‌شود و ادارات مختلفی وجود دارد که بودجه‌ها در آن مصرف می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر همه این نهادها در یک مجموعه خانواده محور تجمیع شود نتیجه بهتری نیز خواهد داشت، افزود: اصفهان عناوینی از جمله شهر دوستدار کودک، شهر دوستدار سالمند و شهر خلاق صنایع دستی را کسب کرده است لذا اگر همه این عناوین در عنوان شهر دوستدار خانواده قرار بگیرد، نتیجه بهتری برای فرهنگ اصفهان خواهد داشت زیرا خانواده نمونه کوچکی از جامعه است که همه ارکان آن را نیز در خود دارد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه باید نگاه به زنان در قالب خانواده باشد، تصریح کرد: اگر توانمندسازی بانوان بدون در نظر گرفتن خانواده انجام شود مشکلاتی به دنبال دارد اما اگر این کار در خانواده و یا به شکل اشتغال درون‌زا خانوادگی انجام شود نتایج خوبی به همراه خواهد داشت.

کلاهدوزان اضافه کرد: اگر صرفاً به زنان، جوانان و نوجوانان فارغ از خانواده پرداخته شود، مشکلاتی نیز ایجاد خواهد شد اما با نگاه خانواده محوری همه مشکلات حل خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.