کد خبر: ۱۳۱۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
همزمان با روز جهانی عصای سفید انجام شد
8 معبر مناسب سازی شده جهت سهولت تردد روشندلان و معلولان همزمان با روز جهانی عصای سفید با حضور شهردار منطقه 15 به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،وحید رضا انارکی محمدی شهردار منطقه در حاشیه این مراسم  ضمن گرامیداشت روز جهانی عصای سفید بر اهمیت مناسب سازی معابر جهت عبور و مرور روشندلان و معلولان، تاکید کرد و گفت: یک کلانشهر زمانی می‌تواند در مسیر توسعه پایدار گام بردارد که ابعاد همه‌جانبه حیات شهری همسو با یکدیگر مورد توجه قرار گیرد.

او با بیان اینکه عرصه‌های عمومی و خصوصی شهر و فضاهای کالبدی آن باید متناسب با رفع نیازهای همه شهروندان باشد، اظهار کرد: در صورتی که رفع نیازهای هرکدام از اقشار جامعه شهری در برنامه‌ها و طرح‌های شهری لحاظ نشود، توسعه پایدار به صورت کامل محقق نخواهد شد.

شهردار منطقه افزود: مناسب‌سازی فضاهای شهری برای استفاده آسان و مستقل افراد معلول، سالمند، جانباز و کم‌توان جسمی و حرکتی ضرورتی است که به عنوان یکی از سیاست‌های کلان و اجرایی شهرداری منطقه 15در اولویت قرار دارد.

او گفت: در این راستا 8 محور در خیابان عباس کاشی، راستی سنگری، ضلع غرب  و شرق خیابان انورزاده، خیابان منصور، کیانشهر بلوار امام رضا(ع)، دو معبر در خیابان صالحی به مجموع 3 هزار و 950 متر طول مناسب سازی شد و به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه اضافه کرد: 27 تقاطع نیز در سطح معابر نواحی هفتگانه با علائم حسی مناسب سازی شد.

براساس این گزارش؛ صبح امروز نیز در راستای گرامیداشت روز جهانی عصای سفید دو معبر مناسب سازی شده در محله کیانشهر با حضور شهردار، معاونین شهرسازی و معماری، اجتماعی و فرهنگی، شهردار ناحیه3، رئیس کلانتری 158 کیانشهر و دبیران شورایاری  به بهره برداری رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.