کد خبر: ۱۳۱۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
صبح امروز يكشنبه25 مهرماه 1400 با حضور همسر شهيد كورشكي و نايب رييس هيات مديره و مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از یادمان پدران شهید فرزندان معظم شاهد شاغل در شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه در ورودي ساختمان مركزي اين شركت رونمايي شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در اين مراسم علي عبداله پور ضمن خير مقدم به همسر شهيد كورشكي گفت: اين كار به همت همكارانم در مديريت امور ايثارگران و بسيجيان شركت بهره برداري متروي تهران وحومه در راستاي تكريم وزنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا، كه به گردن همه ما حق عظيمي دارند، اجرا شده است.

وي با اشاره به اينكه گذاشتن اين تمثيل جدا از اينكه نشان دهنده روحيه و ارزش هاي حاكم در شركت است، ياد آور اين است هر زمان خواستيم كار خود را شروع كنيم، ببينيم اين شهدا چه ایثار و از خود گذشتگي براي زنده نگهداشتن اين كشور انجام داده اند تا امروز ما با امنيت و آسايش كامل به مردم خدمتگذاري كنيم.

عبداله پوربا اشاره به اينكه حسن كورشكي تنها شهيد شاغل در متروي تهران بود گفت: امروز با دعوت از همسر اين عزيز از تمثيلي كه مزين به شهداي هشت سال دفاع مقدس و مدافعين حرم كه فرزندانشان درشركت بهره برداري متروي تهران و حومه شاغل هستند رونمايي كرديم و به پاس احترام و ياد بود اين عزيزان اين تمثيل در ورودي ساختمان اصلي شركت بهره برداري مترو استقرار داده شد تا با ورود هر يك ازكاركنان يا مراجعين ابتدا با تمثال اين شهدا روبرو شوندو با  قرائت فاتحه اي ياد و خاطره اين شهيدان را زنده نگهداشته و خودشان را براي خدمت رساني به مردم آماده كنند.

در پايان اين مراسم نيز همسر شهيد كورشكي از مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران براي انجام اين كار قدرداني كرد و گفت: اميدوارم ياد و خاطره شهدا هميشه زنده نگه داشته شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.