کد خبر: ۱۳۱۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
رییس سازمان آرامستان‌های شهرداری:
رییس سازمان آرامستان‌های شهرداری ارومیه گفت: تمام مسیرهای ورودی باغ رضوان جهت روان سازی و تسهیل در تردد و خدمات رسانی به شهروندان باز است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الاسلام عباسعلی مؤمن اظهار کرد: به منظور پیشگیری از ابتلای شهروندان به ویروس کرونا، تمام ورودی‌های منتهی به باغ رضوان بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا مسدود شده بود که اکنون این مسیرها با توجه به وضعیت نارنجی شهر و مصوبه دوباره ستاد کرونا باز شده است.

وی افزود: هرچند هیچ گونه منع تردد در باغ رضوان ارومیه وجود ندارد، اما از شهروندان می‌خواهیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی از تجمع بیش از حد در محوطه‌های غسالخانه، محل‌های اقامه نماز و سر مزار اموات در هنگام تدفین خودداری کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.