کد خبر: ۱۳۱۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
معاون فنی شهرداری کرج:
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج اعلام کرد که تاکنون حدود ۷۰ درصد معابر اصلی این کلانشهر برای تردد جانبازان و معلولان به ویژه نابینایان مناسب سازی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر همتی اظهار کرد: سالانه اعتبار ویژه ای برای مناسب سازی معابر در کلانشهر کرج هزینه می‌شود.

وی افزود: طرح مناسب سازی معابر کرج از حدود هفت سال پیش آغاز شده و این طرح با جدیت در حال انجام است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری خاطرنشان کرد: سالانه در کنار بهسازی معابر و پیاده روها، مناسب سازی این معابر برای رفت و آمد نابینایان و معلولان و جانبازان انجام می‌شود.

همتی ادامه داد: تلاش‌ها بر این است تا در کنار معابر اصلی، معابر فرعی نیز مناسب سازی شود.

وی تاکید کرد: کلانشهر کرج از جمله شهرهایی است که در امر مناسب سازی معابر اهتمام دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: امسال حدود یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای انجام طرح‌های عمرانی مختلف در کلانشهر کرج اختصاص یافته که بخشی از این اعتبارات صرف مناسب سازی معابر در مناطق ده‌گانه این کلانشهر می‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.