کد خبر: ۱۳۱۱۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
شهردار کرج:
شهردار کرج از اجرای طرح پاکداشت شهر با هدف بهبود وضعیت فضاهای عمومی کرج خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مصطفی سعیدی سیرایی اظهار کرد: طرح پاکداشت شهر با همکاری معاونت خدمات اجتماعی شهرداری کرج و گروه‌های جهادی به منظور ارائه خدمات عمرانی، ترافیکی، رفت و روب، فضای سبز، درمانی، مشاوره خانواده و اطعام نیازمندان و تقدیم بسته‌های معیشتی وارد مرحله اجرا شده است.

وی افزود: امروز هم در راستای این طرح ۳۰ گروه جهادی در مناطق حصار و کلاک به ارائه خدمات پزشکی، دندانپزشکی، عمرانی و فرهنگی پرداختند.

شهردار کرج خاطرنشان کرد: رنگ‌آمیزی مدارس، جمع‌آوری نخاله، اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان و… نیز از جمله دیگر خدماتی است که در این طرح دنبال می‌شود.

سیرایی تصریح کرد: این طرح هر دو هفته یک بار در کرج با هدف رفع تدریجی مشکلات اجرا خواهد شد و مرحله بعدی در منطقه چهار صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه پاکبانان کرج در روز تعطیل خود برای اجرای این طرح حضور پیدا می‌کنند، گفت: به همین دلیل تلاش می‌شود از زحمات آنان به طور شایسته‌ای قدردانی شود.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.