کد خبر: ۱۳۱۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶
محسنی بندپی در پیامی از همراهی کارکنان استانداری تهران در طول دوره تصدی برای پیشبرد اهداف استان تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،انوشیروان محسنی بندپی در پیامی به کارکنان استانداری تهران از همراهی آنها تقدیر و تشکر کرد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، متن پیام به این شرح است:
 
"به نام آنکه جان را فکرت آموخت
 
هیچ نعمت و شایستگی در زندگی بالاتر از خدمت به سرزمین پهناور و مردم شریف ایران نمی بینم و امروز خدا را شاکرم تا توانسته ام به مردم غیور و میهن اسلامی و پر عزتم خدمت نمایم.
 
در طول خدمت به مردم افتخار همراهی و همیاری شما عزیزان را داشته ام و امیدوارم در پایان دوره خدمتگزاری در استانداری تهران توانسته باشم نتایج موثر و ماندگار برجا نهاده باشم و از همه شما عزیزان که در راه این خدمت رسانی حضوری صادقانه و دلسوزانه داشته اید و برای رسیدن به اهداف مقدس جمهوری اسلامی در میهن پرآوازه مان از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اید، تشکر می نمایم.


برایتان استمرار خدمت موثر و مانا آرزومندم." 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.