کد خبر: ۱۳۱۱۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
عضو شورای شهر اصفهان:
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بلافاصله پس از اتمام سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان به بررسی نظرات شهروندان می‌پردازیم و نقاط قوت و ضعف آن را رصد خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منوچهر مهروی‌پور در یک برنامه زنده رادیویی با اشاره به سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اظهار کرد: شورا به بردن جشنواره به دل محلات حاشیه شهر اصفهان جهت استفاده تمام کودکان و نوجوان از این جشنواره تاکید کرده بود که این اتفاق در جریان جشنواره امسال رخ داد.

وی افزود: طبیعی است که برگزاری جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوانان مانند هر رویداد دیگری همراه با انتقادات و پیشنهادات خواهد بود بنابراین بلافاصله پس از اتمام جشنواره به بررسی نظرات شهروندان می‌پردازیم و نقاط قوت و ضعف جشنواره سی و چهارم را رصد خواهیم کرد تا جشنواره در سال‌های بعدی با در نظر گرفتن پیشنهادات و انتقادات مردم برگزار شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: شورای شهر بر مهارت آموزی خانواده و کودک و شفاف سازی هزینه‌ها در جریان برگزاری جشنواره تاکید داشته و به دنبال تبدیل این هزینه به سرمایه برای ارتقای وضعیت فرهنگی شهر اصفهان است.

وی خاطرنشان کرد: با پایان یافتن جشنواره گزارشی را از کارناوال‌های پخش فیلم که به مناطق کم برخوردار رفته‌اند، ارائه خواهیم داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.