کد خبر: ۱۳۱۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
طی حکمی از سوی استاندار گیلان، «مازیار صفایی» به سمت شهردار رودسر منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با پیشنهاد شورای شهر و حکم ارسلان زارع استاندار گیلان «مازیار صفایی» به سمت شهردار رودسر منصوب شد.

در این حکم آمده است:

"در اجرای تبصره سه ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵.۰۳.۱ با اصلاحات بعدی بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر رودسر به سمت شهردار رودسر منصوب می‌شوید.

امید است با اتکا به خداوند سبحان و با رعایت کامل موازین شرعی و مقررات قانونی در جهت تحقق اهداف و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و گسترش مشارکت مردم در اداره امور و توسعه و عمران شهری اجرای دقیق سیاست‌های عمومی دولت در هماهنگی و همکاری متقابل با مسئولین محلی با بهره‌گیری و استفاده بهینه از همه ظرفیت‌ها خدمت‌رسانی به مردم عزیز، حفظ و حراست از اموال عمومی، بهبود وضعیت رفاهی شهروندان، اعطای فرهنگ شهرنشینی و سازماندهی جامعه شهری موفق و موید باشید. توفیق جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت‌های محوله از پروردگار متعال مسئلت دارم. "

به گزارش ایمنا، ۲۰ مرداد سال جاری «مازیار صفایی» با کسب پنج رأی اکثریت اعضای شورای شهر رودسر، به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

مازیار صفایی در دوره پنجم شورای اسلامی شهر، شهردار رضوانشهر بود.
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار