کد خبر: ۱۳۱۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
تا پایان امسال؛
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از راه‌اندازی شش سامانه جدید هوشمند ثبت تخلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی اردبیل خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا عبدی در بازدید از سامانه‌های هوشمند محور مشکین شهر پارس آباد اظهار کرد: این سامانه‌ها در محورهای گرمی رضی – مشکین شهر اهر- پارس آباد بیله سوار – فیروزآباد خلخال و مشکین شهر پارس آباد نصب و راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه این پروژه مهم در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار است تصریح کرد: برای نصب ۶ سامانه هوشمند در جاده‌های استان اردبیل حدود ۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی و هوشمندسازی آنها را از اولویت‌های مهم راهداری دانست و خاطرنشان کرد: هم اکنون ۷۱ دستگاه تردد شماری برخط، ۴۱ دوربین نظارت تصویری، ۳۶ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت، ۲ سامانه توزین حین حرکت و ۲ تابلوی پیام متغییر در جاده‌های استان فعال است.

عبدی از بهره برداری تابلوی پیام متغییر محور اردبیل آستارا تا ۲ ماه آینده نیز خبر داد.

وی فعالیت ۲۴ ساعته مرکز مدیریت راه‌ها و پاسخگویی به سامانه ۱۴۱ را یادآور شد و گفت: در ابتدای سالجاری تا کنون بیش از ۶ هزار تماس با سامانه ۱۴۱ در خصوص مسائل و مشکلات حوزه راهداری و حمل ونقل برقرار و درخواست‌های مردم، رانندگان و مسافران جهت رسیدگی به معاونت‌های مربوطه ارجاع داده شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.