کد خبر: ۱۳۱۱۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
در هفته ملی و روز جهانی کودک :
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه4 گفت: همزمان با هفته ملی و روز جهانی کودک ضمن قدردانی از فرزندان شهدای مدافع سلامت و فعالان حوزه کودک و نوجوان منطقه ویژه برنامه های مختلفی برای کودکان و نوجوانان زیر ۱۸سال منطقه 4 برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،"سید حسین میراسماعیلی" با اشاره به شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» به مناسبت هفته کودک گفت : با توجه به تقارن این هفته با ماه ربیع الاول، برنامه های متنوع محلی و مجازی با همکاری اداره آموزش های شهروندی، معاونت اجتماعی و فرهنگی  و سرای محله ها برگزار می شود.

او با تشریح برنامه های این هفته افزود: برپایی ایستگاه های نشاط کودک و خانواده و بازی های بومی و محلی در بوستانهای منطقه ، اجرای نمایش های آیینی و سنتی  و تجلیل از فرزندان شهدای مدافع سلامت و فعالان حوزه کودک و نوجوان منطقه از جمله این برنامه است. 

میر اسماعیلی افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب کودک  ، کارگاه های فرهنگی هنری ، اجرای بازی های آموزشی ، مسابقات متنوع فرهنگی هنری و نمایش های خیابانی در سطح محله ها و  نشست شهردارمنطقه با شهرداران مدرسه و مشاور نوجوان شهردار منطقه  از دیگر برنامه های هفته کودک است.

مدیر منطقه 4 در پایان به اجرای آموزش مجازی به منظور افزایش آگاهی عمومی در خصوص حقوق کودکان در شبکه های اجتماعی در هفته کودک اشاره کرد و گفت :  این آموزش ها  با هدف  نهادینه کردن ارز شهای اسلامی و تربیتی و انسان ساز در ذهن و روح کودکان و ترویج این فرهنگ در شبکه های اجتماعی  محله ها برنامه ریزی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به نقش حمل و نقل عمومی در مدیریت شهری آینده گفت: حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد.
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.