کد خبر: ۱۳۱۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
شهردار تبریز:
شهردار تبریز گفت: سبک زندگی امروز ایجاب می‌کند که در تربیت و پرورش کودکان اهتمام داشته باشیم، چراکه آینده شهر در گرو این تربیت است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس رنجبر در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

" مجموعه شهرداری تبریز در بخش سخت‌افزاری، در حوزه زیرساخت‌ها، زمینه‌های اجرای برنامه فرهنگی و توسعه فرهنگ نقش ایفا می‌کند و در بخش نرم‌افزاری نیز تربیت نیروی انسانی متخصص و مربی را بر عهده دارد.

زمینه‌سازی مناسبی می‌توانیم در حوزه کودک و نوجوان ایجاد کنیم چرا که حوزه کودک که امروز مطرح است، الزام و توصیه‌هایی است که شرع مقدس و پیامبر و ائمه برای ما کرده و دینی بر گردن ما است.

در کنار آن، سبک زندگی امروز ایجاب می‌کند که در تربیت و پرورش کودکان اهتمام داشته باشیم، چراکه آینده شهر در گرو این تربیت است.

در مدیریت یکپارچه شهری در دنیا، کسانی که حتی به لحاظ فکری و عقیدتی همانند ما به حوزه کودک نگاه نمی‌کنند، به عنوان نظام اجتماعی و فرهنگی، وظایف خود را به بهترین شکل انجام می‌دهند و وظیفه ما است که بهتر از آنها باشیم.

امیدوارم شهرداری تبریز در هر دو بخش بتواند سخت‌افزار این حوزه را تأمین کرده و سازمان فرهنگی و اجتماعی نیز باید در بخش نرم‌افزاری و نیروی انسانی اقدامات لازم را انجام دهد تا جایی که نیاز است بتوانیم نقش ایفا کنیم. "
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.