کد خبر: ۱۳۱۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
عضو شورای شهر:
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی با نگاه شایسته‌سالاری استفاده شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزانه کلاهدوزان در سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: براساس آمار اعلام شده توسط سازمان حفاظت از محیط زیست استان، کلانشهر اصفهان در سال جاری تنها یک روز هوای پاک داشته که با توجه به پیش‌بینی کاهش فعالیت سامانه‌های جوی در پاییز ۱۴۰۰ احتمالاً شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های هوا خواهیم بود.

وی افزود: نیاز است دستگاه‌های مسئول در انجام بهتر وظایف خود در قبال آلودگی هوا اهتمام ورزیده و برای کاهش میزان آن، استراتژی کوتاه مدت و بلندمدت تعریف شود.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به جلسه‌ای که با نمایندگان بانوان مناطق و سازمان‌های شهرداری داشته، تصریح کرد: پیشنهاد تشکیل مدیریت امور بانوان برای پیشبرد بحث‌ها و رفع مسائل بانوان شهرداری به شکل هدفمند، استفاده از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی با نگاه شایسته‌سالاری، ارتقای امنیت شغلی بانوان به منظور رغبت به فرزندآوری و توجه ویژه به خانواده و تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و یکسان‌سازی قراردادهای پرسنلی در راستای رفع تبعیض کارکنان نکات مهمی بود که در این جلسه به آن اشاره شد.

وی ادامه داد: در شرایطی که آموزش آنلاین مشکلات زیادی برای خانواده‌ها به وجود آورده لازم است در بازگشایی مدارس تعجیل شده و مدیران ادارات دولتی همکاری بیشتری با مادران شاغل داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.