کد خبر: ۱۳۱۰۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
معاون راهداری ایلام:
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: برای تسهیل تردد زائران اربعین در سال های آینده، مسیر پل زائر تا پایانه مرزی مهران ۶ خطه می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا رضایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برای توسعه راه‌های ارتباطی منتهی به مرز مهران، مسیر پل زائر تا پایانه مرزی به طول ۱۱ کیلومتر به کارفرمایی اداره کل راه و شهرسازی در حال ۶ خطه کردن است.

وی گفت: بخش‌هایی از این پروژه هم اکنون در حال عملیات لایه‌های زیرسازی و روسازی است.

رضایی افزود: با توجه به ترددی که از مهران به سمت مرز می‌شود، بهره برداری از این پروژه بسیار مهم است و در سال‌های آینده یکی از محورهای شریانی پرتردد خواهد بود.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام تصریح کرد: دیگر محورهای منتهی به مرز مهران از جمله پنج مسیر پرتردد استان امسال در برنامه ایمن سازی قرار گرفته‌اند.

رضایی تصریح کرد: اقدامات خوبی در این محورها از جمله خط کشی‌، شانه سازی، روکش آسفالت، لکه گیری برای ایمن سازی این مسیرها انجام شده است.

وی گفت: پروژه‌های ایمن سازی در مسیرهای ارتباطی استان امسال انجام شده و به موقع در ایام اربعین مورد استفاده قرار گرفتند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با اشاره به چهارخطه کردن مسیر ایلام به مهران، گفت: مسیر ایلام به مهران در سه مقطع به پیمانکار واگذار شده و بخش‌هایی از این پروژه در سنوات گذشته زیربار ترافیک رفته است.

وی گفت: با توجه به اینکه بیشترین تردد استان از مسیر ایلام- مهران انجام می‌شود، بیشتر نقاط حادثه خیز با استفاده از جداکننده و چهارخطه کردن حذف شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار