کد خبر: ۱۳۱۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
شهردار شیراز:
شهردار شیراز با اشاره به الحاق برخی روستاهای اطراف شهر در سال ۱۳۹۰ به محدوده این کلانشهر، گفت:‌ عزم جزمی برای الحاق روستاهای اطراف به این شهر وجود دارد که می‌تواند موجب احیای این روستاها شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید احسان اصنافی اظهار کرد: طی سال‌های اخیر شاهد رشد بیش از حد جمعیت در این روستاها هستیم که مشکلاتی را نیز به همراه داشته است.

وی افزود: مشکل قانونی در مسیر الحاق روستاها به محدوده شهر وجود دارد که رفع این مشکل در حال طی فرآیند خود است.

شهردار شیراز در حاشیه بازدید استاندار و برخی نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی و رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از بلوار اتحاد، بلوار مولوی و روستاهای اطراف محدوده شهرداری منطقه هفت، خاطرنشان کرد: در اولین روز کاری استاندار جدید بازدیدی از چند منطقه محروم و کمتر برخوردار از جمله شهرک مهربان و روستاهای ترکان، شرقان و اقبال آباد داشتیم.

اصنافی با بیان اینکه در این مناطق نیاز به انجام کار اساسی و زیرساختی است تا مشکلات از ریشه حل شود، تصریح کرد: در این نقاط کمتر برخوردار و محروم بسیاری از مسائل نظیر حریم و فاضلاب بین دستگاهی است که با همراهی دستگاه‌های مرتبط می‌توان به آن رسیدگی و مرتفع کرد.

در این بازدید موضوعاتی نظیر وضعیت بهداشتی، زیست محیطی، دفع آب‌های سطحی، آسفالت و دیگر مشکلات مورد بررسی قرار گرفت.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.