کد خبر: ۱۳۱۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
شهردار منطقه ۶ تبریز:
شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: در راستای بهسازی معابر غرب تبریز، عملیات لکه گیری محلات سطح حوزه با توزیع ۹۵۰ تن آسفالت در طول شش ماه اول سال جاری تداوم دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین عالی باف از توزیع ۹۵۰ تن آسفالت در سطح معابر غرب تبریز در قالب لکه گیری و چاله زدایی خبر داد و اظهار کرد: این عملیات با هدف تسهیل در تردد شهروندان و به منظور تأمین امنیت و رفاه آنان، به همت اکیپ آسفالت معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه انجام شد.

وی به تداوم اجرای طرح گسترده خدمات محله‌ای اشاره کرد و افزود: اجرای عملیات لکه گیری و بهسازی معابر، تنظیف، رفت و روب، پاکسازی و لایه روبی جوی‌ها و کانال‌ها، جمع آوری و انتقال پسماندهای شهری و لجن‌ها، امحاء آگهی و دیوار نویسی‌های غیرمجاز، حفظ و احیای فضای سبز شهری از دیگر آیتم‌های اجرای این طرح بوده که با هدف ارتقا حقوق شهروندی در دستور کار مدیریت منطقه قرار گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به نقش حمل و نقل عمومی در مدیریت شهری آینده گفت: حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد.
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.