کد خبر: ۱۳۱۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
عضو شورای شهر خبر داد
عضو شورای شهر بندرعباس گفت: فراخوان ایده‌های نوآورانه کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر این کلانشهر منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد کناری نژاد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: کمیسیون بهداشت شورای شهر بندرعباس با هدف بسترسازی برای افزایش مشارکت شهروندان در مدیریت شهری، توسعه فرهنگ نوآوری و خلاقیت بین شهروندان، شناسایی نخبگان، هدایت ایده‌های خلاق به طرح‌های کاربردی جهت رفع مشکلات شهری و ارتقای کیفیت خدمات رسانی فراخوان داده است.

وی افزود: مدیریت پسماند، فضاهای سبز شهری، مدیریت ایمنی و بحران شهری، خدمات شهری، محیط زیست، بهداشت، سلامت شهری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و ساماندهی ساحل از محورهای اصلی این ایده‌های نوآورانه است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر بندرعباس ادامه داد: دانشجویان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران، نوآوران و تمام شهروندان از مخاطبان این فراخوان هستند.

کناری نژاد اضافه کرد: کاربردی بودن و معطوف بودن به ارائه راه حل، توجه به نیازهای کنونی و دارای اولویت در مدیریت شهری و معطوف بودن به معضلات شهری بندرعباس، نوآوری و ابتکار، بررسی امکان تأمین منابع و امکانات مورد نیاز طرح و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های شهر بندرعباس از شرایط آثار ارسالی است.

وی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار حداکثر تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۰ است.

عضو شورای شهر بندرعباس اضافه کرد: نحوه شرکت در فراخوان به این صورت است که طرح پیشنهادی بر اساس چارچوب‌های اعلام شده در فراخوان تهیه و سپس از طریق پل ارتباط مجازی ارسال می‌شود. همچنین متقاضیان می‌توانند آثار خود را به صورت حضوری به دبیرخانه شورای اسلامی شهر بندرعباس واقع در طبقه سوم شهرداری مرکزی تحویل دهند.

وی تاکید کرد: منظور از ایده نوآورانه در این فراخوان، ایده یا طرحی است که منجر به تولید یا توسعه یک محصول یا ارائه یک خدمت نوآورانه می‌شود. به برترین و کاربردی‌ترین ایده‌ها، هدایای ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

شماره واتساپ ۰۹۹۰۲۰۰۹۷۵۲ نشانی تلگرام ahmadkonarinezhad و آدرس ایمیل Ahmadkonarinezhad15@gmail.com راه‌های ارسال مجازی این آثار است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به نقش حمل و نقل عمومی در مدیریت شهری آینده گفت: حمل و نقل عمومی دغدغه مدیران شهری آینده باشد.
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.