کد خبر: ۱۳۰۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبر داد
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از راه اندازی مراکز و ایستگاه‌های استقبال از زائر در مبادی ورودی شهر مشهد و ارائه خدمات سلامت و غربالگری کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مجتبی منتظری اظهار کرد: با توجه به قرارگیری در روزهای آخر صفر و پیش بینی حضور زائران پیاده، شهرداری مشهد طبق روال هر ساله نسبت به آماده سازی و تجهیز ایستگاه‌های استقبال از زائر به منظور خوشامد گویی، به ارائه خدمات و تکریم زائران حریم رضوی اقدام می‌کند.

وی افزود: امسال نیز با توجه به شرایط کرونا در پنج محور ورودی و اصلی شهر که محورهای نیشابور، سرخس (بلوار حر و میامی)، کلات (خیابان ۲۲ بهمن) و قوچان، علاوه بر ارائه خدمات میزبانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تشکل‌ها، به غرفه‌های سلامت غربالگری کرونا کرونا تجهیز می‌شوند.

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در این غرفه‌ها ضمن غربالگری اولیه و تب سنجی از زائران، در صورت وجود علائم و مشکوک بودن افراد از آنها تست کرونا گرفته و در صورت لزوم به مراکز درمانی ویژه معرفی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.