کد خبر: ۱۳۰۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳
معاون خدمات شهری شهرداری قم از تشدید نظارت بر ناوگان حمل‌ونقل عمومی برای افزایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از عادی انگاری بیماری کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس ذاکریان در جلسه ستاد مدیریت بحران استان اظهار کرد: تشدید نظارت بر ناوگان حمل‌ونقل عمومی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار شهرداری قم قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه اغلب رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی هر دو دُز واکسن کرونا را انجام داده‌اند خاطرنشان کرد: این مسئله در بی‌میلی برخی از کارکنان نسبت به استفاده از ماسک تأثیر گذاشته که باید این رویه نادرست اصلاح شود.

معاون خدمات شهری شهرداری قم تصریح کرد: قم نخستین شهری بود که واکسیناسیون هوشمند و هدفمند را آغاز کرد و انتظار می‌رود مبحث رهگیری هدفمند نیز برای اولین بار در این شهر آغاز شود تا افرادی که هنوز اقدام به تزریق واکسن نکرده‌اند برای اقناع‌سازی شناسایی شوند.

به گفته وی برای جلوگیری از تجمعات در آرامستان‌های شهری باید یک مداخله استانی صورت بگیرد و این اقدام به‌تنهایی از توان شهرداری خارج است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.
پربازدیدترین ها